login ekranı gösteren bir exe

'Soru & Cevap' forumunda azamet tarafından 9 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

1. azamet

azamet New Member

Ödül Puanları:
    1
    lazım olan bu konu başlığındaki exedir arkadaşlar... windowsta açılsın benim belirlediğim şifre ve kullanıcı adını sadece kabul etsin ve tek sefer kabul etsin ikincisinde benim belirlediğim yazıyı uyarı olarak versin nasıl yaparım bunu? hazır kodu varmı pek anlamıyorum ama üzerinde oynamalar yaparak deneme yapmak isterim visual studio indirdim kaliye internet bağlantısı olmadan çalışmasın ama şifreyi ve kullanıcı adını girmek için istemesin interneti sadece programın çalışması için istesin

2. azamet

azamet New Member

Ödül Puanları:
    1
    forumun teması ve açılış hızı güzel lakin mümkün olmadığını belirten bir cevap bile alamadık :D

3. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    43
    Ne dediğin belli değil.Forum bu yüzden mahvoldu.

MrX ve azamet bunu beğendi.
  4. azamet

azamet New Member

Ödül Puanları:
    1
    hahaha espiri yaptığınıza inanıyorum :D

bunun gibi birşey istemiştim sadece visual code ile düzenlemeler yapabileceğim

5. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    43
    Burada ne dediğin anlaşılmıyor bunu java ile ve Pythonla da login panelini yaparsin.lakin ne amaçla istediğin ne yapmak istediğin anlasilmiyor.Kali linuxa giriş yaparken login mi uzak bağlantı için mi login ekranı istiyon.kisaca derdin nedir?

6. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    43
    Belki admin loginli öğrenci Yönetim sistemi programlamak istiyorsun ne bilelim.belkide ide istiyon c# ile yapmak için.Derdini anlatamiyor insanlar sonra yardım istiyor.

MrX bunu beğendi.
  7. azamet

azamet New Member

Ödül Puanları:
    1
    hocam bende visualcode programı kurulu kalide ben bunun gibi bir login exe dosyası istiyorum yada onun taslağını... programlama bilmediğim için sadece taslağını alıp üzerinde denemeler yapıp yeni exeyi oluşturup biraz anlamaya çalışmak istiyorum... herhangi bir yere bağlantı kurmayacak açılacak içine mesela ben onun kullanıcı adı kısmına aaa şifre kısmına bbb girince doğru şifre demesini istiyorum onun dışındakilere yanlış şifre desin...
    program açılmak için internet bağlantısı istesin ...

onun üzerinde bazı oynamalar yapıp biraz olsun birşeyler öğrenme maksatlı bunu istedim...

ve en önemlisi tek bir sefer doğru şifre desin... ikincisinde başka bir uyarı versin istiyorum

8. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    43
  9. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    43
    1BestCharp bloğun ismi.adamin videoları sesli değil ama bir sürü proje var ve videolu anlatmış hem c# hemde javada login li projeler mevcut.

Bu Sayfayı Paylaş