Kali Linux wireless adaptör

'Soru & Cevap' forumunda buqbox tarafından 15 Ocak 2020 tarihinde açılan konu

1. buqbox

buqbox New Member

Ödül Puanları:
    1
    Herkeze iyi forumlar. ben kalide yeniyim rat olusturarak hedef pc e trojan yollıyacagım exe dosyasını sorunsuz olusturup (lhost duckdns lport 443 ) seklınde yapıyorum ama bır turlu server a baglanmıyor .local dede aynı problem var Bunun için wireless adaptor mü kullanmam gerekıyor yada herhangı ek yazılım vs lagzımmı ?

2. MrX

MrX Moderator

Ödül Puanları:
    28
    portu modem üstünden açtınız mı ?

ve duckduns uygulamasını kali linuxta çalıştırıyormusunuz ?

bağlantının gelmesi için duckdns uygulamasının arkaplanda çalışıyor olması ve modemden rata atamış olduğunuz portu kali linuxun local ip adresine ataman lazım

3. buqbox

buqbox New Member

Ödül Puanları:
    1
    soyledıklerınızın hepsını yaptım bırebır .. Yanlız lokalde de duck duck da da kesınlıkle bağlantı kuramıyorum .
    takıldığım nokta windows da CMD > ip config comutunda baglantı adresım : 192.168.1.26 Görünürken linux da : if config wlan eth0 da 192.168.1.38 olarak görünüyor.. sorun buradan kaynaklımı acaba bilemedim .. çünkü hem wifi adaptörüyle hem eternet bağlantısıyla deniyorum bir türlü olmyor

[-] Handler failed to bind to 176.234.148.88:1337:- -
    [*] Started reverse TCP handler on 0.0.0.0:1337
    msf5 exploit(multi/handler) >

4. MrX

MrX Moderator

Ödül Puanları:
    28
    Duckdnsin linux üstünde çalışması gerekmektedir ayrıyetten modem üstünde linuxun local ip adresine portu yönlendirmeniz gerekmektedir yani 192.168.1.38
    Eğer aynı local ağdaki bir bilgisiyar üstünde deniyorsanız duckdns bazen sorun çıkarabiliyor ve bu yüzden bağlantı gelmiyor.
    Hedef makina ile aynı local ağda iseniz rat dosyasını oluştururken linuxun kullanmış olduğu local ip adresi ile oluşturmalısınız

Bu Sayfayı Paylaş