BruteForce hk.

'Soru & Cevap' forumunda foxie tarafından 18 Eylül 2020 tarihinde açılan konu

1. foxie

foxie New Member

Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar üstdalar, Kali Linux işletim sisteminde yeni acemi biri olarak bulunmaktayım. Herhangi bir sosyal medya sitesinde BruteForce tekniği ile saldırı yapmaya çalıştığımda bir süre sonra donuyor. Dediğim gibi işlerim acemisi olmama rağmen bir tahminim var, aynı ip ile sürekli deneme yaptığım için o adres ban yiyor olabilir. Deneme/Yanılma sayısı artmıyor olduğu yerde kalıyor. İnternette biraz araştırma yaparak "torghost" ile ip değiştirmeyi denedim ama ne zaman switch komutu girsem hata veriyor. Bana yol gösterip akıl göstermeniz en makulu olur, kendim birşeyleri yapmayı öğrenmek istiyorum. Hepinize teşekkürler.

2. saat3

saat3 New Member

Ödül Puanları:
    3
    hocam onun için proxy kullanmanız gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam.
    torghost'u silip bunu yükler misiniz https://kali-linuxtr.net/threads/anonsurf-ile-kali-linuxte-anonim-olmak.4370/

Ayrıca torghost normal torun ayarlarını değiştiriyor bunu düzeltmek için
    Dizine geçin, aşağıdaki satırları ekleyerek /etc/tor/ yazın ve torrc dosyasını düzenleyin.

####TORGHOST####
    VirtualAddrNetwork 10.192.0.0/10
    AutomapHostsOnResolve 1
    TransPort 9040
    DNSPort 53

buna benzer bir şey yazıyor onu sil ####TORGHOST#### yazısının altını full sil.

MrX bunu beğendi.
  3. foxie

foxie New Member

Ödül Puanları:
    1
    Hocam teşekkürler, anonsurf kurdum aktif ve güzel çalışıyor otomatik adreste değiştiriyor. "torrc" dosyasında eklediğiniz gibi bir kısım yoktu. Tor sildim anonsurf'u install ettim ve sorunsuz çalıştı. Yalnız sorunum düzelmedi, BruteForce başlatınca aşağı yukarı 10-15 deneme yaptıktan sonra donuyor ve bekliyor. Sizce neyden kaynaklı olabilir bu durum ?

4. foxie

foxie New Member

Ödül Puanları:
    1
    pysocks yükleyerek sorunu çözdüm hocam teşekkürler yardımın için.

saat3, MrX ve MacTavish bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş