1. Duyuruyu Kapat

Wireless Hack Konusunda

'Dökümanlar' forumunda ortegavia tarafından 18 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. ortegavia

ortegavia Member

Merhba. Wireless hack konusunda çalışan bir bilgi varmı? Bu konu hakkında yardımcı olabilrseniz sevinirm. Herkese iyi çalışmalar.

2. RichWarrior

RichWarrior Albay

Web Sitesi:
    Kali linux ile aircrack yazılımı var fakat kod bilgisi gerektiriyor kod ezberlemek istemiyorsan wifislax tam sana göre wifislax bir araştır derim

MacTavish bunu beğendi.
  3. tababa86

tababa86 Albay

Çok denedim.fern,aircrack,wifi-hacker,fluxion gibi diğer araçları denedim wep şifreyi bile kiramiyor.wifi konusu çok zor...hackingden soğudum resmen.piyasadaki çoğu araç bos...o yüzden kali de pek eski günlerinde değil.linux diye işte...Bence bu işe girecek de biri baya donanimli olmali yoksa yillarını harcamaya değmez bence.

ortegavia bunu beğendi.
  4. HaGGaR

HaGGaR New Member

Dostum Fluxion ve Linset ikiside gerçekten gayet güzel çalışıyor, mahallede kıracak modem kalmadı resmen. Arada sırada sırf eğlence olsun diye şifresini kırdığım halde tekrar deniyorum. Biraz pratiklik biraz da uyanık olmak lazım. Linset modem klonlarken http de sıkıntı yaşayabilirsin tr dil desteğide sıkıntılı gibi, fluxion'da tr dil seçeneği mevcut kullanımı basit. Ha tabi kurbanı seçerken bu adam bu yemi yutar diye kanat getireceksin. Mesela benim alt komşum beni çok uğraştırmıştı, resmen kafayı yedim adam telefon kullanmayı beceremediği için yemi asla yutmadı ta ki tatile kızı gelene kadar :).. ha bide senin oluşturacağın sahte ağa bağlanmamaya gayret edebilirler o zaman da mümkünse git o binanın şartellerini kapat aç kendi modemleri kapanıp açılınca ne wps koruması, kalır ne güvenlik duvarı.
    gerisi senin becerine kalmış kolay gelsin iyi günler...

ortegavia bunu beğendi.
  5. tababa86

tababa86 Albay

Benle de alakalı da olabilir.aslinda bilgisayar bilimi karadelik gibi yutuyor içine girdikçe.dogrusu çok konu var ve derinlemesine işlemiyorum.uzmanlasmam için sakin kafa iyi bir ortam şart bana.bir şey eksik olsun hemen vazgeciyorum.halbuki köprüyü geçememe az kaldı fakat her an vazgececem sanki.geri donebilirim.mesakatli bir yolculuk maalesef.

dp.yhs.SAS bunu beğendi.
  6. tababa86

tababa86 Albay

En büyük sorun turkce kaynak yetersizliği.varolanlar gerçekten beş para etmez.pythonu öğrenemedim bir türlü.

ortegavia bunu beğendi.
  7. ortegavia

ortegavia Member

Öncelikle yorumlarınıza teşekkür ederim. Kaynak yetersizliği konusunda katılıyorum. Diğer konuda da araştırayım. umarım işe yarar birşey çıkar.

Bu Sayfayı Paylaş

Share