1.                                                

Windows 8 VirtualBox | İndirme, Kurulum, SnapShot

'Off Topic' forumunda hacivicivokke tarafından 2 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. hacivicivokke

hacivicivokke Member

Ödül Puanları:
    8

Herkese merhaba arkadaşlar, ben Haci Vici Vokke. Bugün sizlere Windows 8 işletim sisteminin VirtualBox sanal makine programına kurulum işlemlerinden bahsedeceğim. Windows 8 VirtualBox sanal makine programına kurulum işlemlerini, hack derslerimiz içerisinde başka işletim sistemlerini hackleyeceğimizden dolayı yapmamız gerekiyor. Umarım video faydalı olur. İzlediğiniz için teşekkürler.

tababa86 bunu beğendi.
  2. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    43
    Bu yolda başarılar.Bende paylaşım yapmak istiyorum fakat o şevki yakalayamadım.En azından forumda canlılık olması güzel oluyor.Diğer arkadaşlardan da bekliyoruz.
    İnceleme yaptım 100 bin takipçisi olanlar genelde oraya ulaşabilmek için en az 3 yılını veriyor.4. yıl ise meyvesini topluyor.Umarım daha kısa sürede ulaşırsın.
    Çağımız uzaktan eğitim konusunda çok ilerledi ve popülerleşti.

hacivicivokke ve MrX bunu beğendi.
  3. hacivicivokke

hacivicivokke Member

Ödül Puanları:
    8
    Çıktık bir yola bakalım, sonu güzel olur umarım. Yani şu aşamada en azından bir 1000 aboneyi yakalasam, daha sonrasında yavaş yavaş artar illaki. Yani ben bu işte ilerlemek istiyorum. İstediğim gibi olur mu sonu bilemem ama en azından ben kendimi geliştirmiş olurum.

Bu Sayfayı Paylaş

Share