1. Duyuruyu Kapat

Tor

'Ubuntu' forumunda Nicklesskinq tarafından 26 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Nicklesskinq

Nicklesskinq New Member

Ödül Puanları:
    1
    beyler sa tor da connect dedikten sonra normalde en fazla 2dk da bağlanması gerekirken 1 saattir bekliyorum hala dolmadı çözümü nedir?

2. linus

linus New Member

Ödül Puanları:
    3
    Cvp: Tor

Merhaba tor normal çalışmaktadır fakat türkiyede VPN adresleri engellendi, haberlere dahi çıktı.
    Çözüme gelirsek tor TOR ayarlarını açtınmı 2 tane buton var "Open Settings" ve "Configure" 2. olana tıkla ,
    En üste "Tor Bridges Configration" yazıyorsa doğru sekmedesin. > Does your Internet Service~ sorusuna evet yap ileriye tıkla, sonra Enter custom bridges var o kısma buradan adres al yapıştur "https://bridges.torproject.org/", işlemleri doğru yaptıysa kesin çalışması lazım. ++

3. Nicklesskinq

Nicklesskinq New Member

Ödül Puanları:
    1

dediklerini yaptım böyle diyor ''Tor ayarları kaydedilemedi.

Unacceptable option value: Bridge line did not parse. See logs for details.''
    [hr]
    tamam hallettim beyler open settings ve configure de 2. olana tıklaınca does your internet serice.. ordan evet diyince ilk kısımda obfs4 yazıyor orayı obfs 3 yapınca normal kuruluyor

4. linus

linus New Member

Ödül Puanları:
    3

obfs 3 ve obfs 4 var ona göre bridge yani köprü almayı unutmuş olmalısın, 1 dakika içinde bağlanmaz ise yeni bir köprü ile tekrar dene.

Bu Sayfayı Paylaş