1. Duyuruyu Kapat

Temel lisenin Düzey Belirleme Sınavı hakkında sorularım var...

'Off Topic' forumunda Qasxcv008 tarafından 11 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Qasxcv008

Qasxcv008 Active Member

Arkadaşlar, bugün Final Temel Lisesine kayıt oldum. 14 Ağustos'da DBS olacağını söylediler. Bu sınav nasıl oluyor biraz anlatır mısınız? Konu dağıtımı, ygs mi 11 var mı? Nasıl olduğunu anlatacak varmı? Birde nasıl hazırlanmalıyım buna vs vs...

2. tababa86

tababa86 Albay

Burası yanlış yer.Rehber hocana soracaksın.

3. Qasxcv008

Qasxcv008 Active Member

Anlamıyorsun galiba.Ben ezbere konuşan bir herif istemiyorum. Tecrübe etmiş birini arıyorum... Komiksin

4. tababa86

tababa86 Albay

Bu dediğin lise özel lise mi? O zaman git onların rehberlik servisine sor.Liseye yeni gidecen heralde ergensin.Adam gibi konuş...Burası Kali linux sayfasıdır onu dedim..Sen şuan buraya gelerek rehberlik hizmeti istemedin mi...bende sana düzey belirleme sınavları hazırlayan bir kurum değiliz dedim bunun neresi ezbere.Okullarda rehberlik servisi var danışmanlıklar var git onlara danış uzmanından al bilgiyi.Uslubune dikkat et bir daha böyle konuşursan ya seni atarlar ya da ben giderim.

5. Qasxcv008

Qasxcv008 Active Member

Açıkcası ne yapacağın umrumda değil. Ben gidenlerden yardım istedim, gelip burada boş post atacak birinden değil. Madem kali forumu boş post atarak kirletme. Ben ezbere derken senden değil, kurumun rehberlik servisine dedim. gittiğimde adam pek bilgili bir değildi. Üslubuna dikkat et derken? Gayet yerinde bir üslubum var, bana karşı agresif konuştun ve bende bunu sana olduğu gibi teslim ettim. İyi günler.

Bu Sayfayı Paylaş

Share