1.                                                

Selam millet bu forum ölümü bahar geldi.

'Yeni Üyelerimiz' forumunda SistemAmelesi tarafından 14 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. SistemAmelesi

SistemAmelesi New Member

Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Amele
    Web Sitesi:

Selam millet bu forum ölümü bahar geldi canlanın. :rolleyes: Webde gezinirken gördüm baktım ki mesajlar genelde eski. Kali linux takipçilerie bir yamukmu yaptı acaba dedim :) Ben 10 sene önce linuxla ilgilenirdim. Özgür yazılımın sıkı savunucularındandım. Kalinn abisi Backtrack la muhabbetim olmuştu bir zamanlar Kali beni bilmez ama ben abisini bilirim :) Devletin ilgisizliği desteksizliği beni linuxdan soğuttu.. Atı alan Üsküdarı geçti. Bilgates i zengin ettik bir Hindistan kadar olamadık. 10 senedir kulanmıyorum pek çok şeyi unutmuşum Derenin altından çok sular akmış HES gelmiş dere kurumuş. Bir format beynime atıp sürüm güncellemem lazım. En az bin kere linux kurmuşluğum vardır öyle bir manyaktım.:p

Al-Farabi bunu beğendi.
  2. Al-Farabi

Al-Farabi Albay

Ödül Puanları:
    63
    Hoş geldiniz Budak bey forumda uzun süredir bir durgunluk var malum hayat şartları koşuşturmaca bakalım ya yaz da geliyor özellikle genç arkadaşlardan bir hareketlilik bekliyoruz.
    Umuyorum ki siz de aktif katılım gösterirsiniz.
    Özelliklede güvenlik alanında paylaşımlar harikulade olur.
    Tekrardan hoş geldiniz.

3. tekroot

tekroot Active Member

Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    programlama teknik yazılım bilgisayar elektronik
    hos geldin dostum bende islerin yogunlugundan pek vakit bulamiyorum isleri azaltinca firsatim oluyor calismadan olmuyor leptop lar ip telefonlar kartlarla ugrasmaktan zaman cabucak geciyor hayat is guc

Bu Sayfayı Paylaş

Share