1.                                                

Rasberry pi 3

'Raspberry Pi' forumunda qrdinary tarafından 17 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. qrdinary

qrdinary New Member

Ödül Puanları:
    0

Anladim 2nizde sagolun aliexpresteki urunler iyimis fakat paypalim vardi kapandi oda :D bide cok gec geliyor bikere gelmedi gerek yok :D

2. MacTavish

MacTavish Moderator

Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Web Sitesi:
    tababa86 hacı ama ingilizce kullanım kılavuzunda minimum 2 A gerekliymiş yani öyle yazıyormuş

3. qrdinary

qrdinary New Member

Ödül Puanları:
    0
  4. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    43
    İlk yolladigim adaptor 2a sonraki 2,5 yaziyor bilmiyorum en az diyor sa tamam 2 den asagi olmamali.

5. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    43
    Nereden alacan turkiyeden alirsan kaziklanirsin % 18 takacaklar satici ustune ekleywcek onla bilgisayar alirsin:D

6. MrX

MrX Active Member

Ödül Puanları:
    28
    tabiki tam olarak kullanmassın aşırı kasma yapıcaktır :) fakat sqlmap gibi terminal üstünden çalışan brute force tool ları hariç toollarda fazla kasma yapıcağını sanmıyorum :) ve çok zorlarsan :) ısınmadan dolayı yanma ihtimali var soğutu ayarlamalısın :) eğer maddi durumun biraz iyi ise banana pi m3 almanı tavsiye ederim özellik açısından daha iyi :) yani kasma oranı raspbery pi 3 e göre daha az olur :)

7. qrdinary

qrdinary New Member

Ödül Puanları:
    0
    Teskkurler hepinize

8. umutbsl

umutbsl Albay

Ödül Puanları:
    18
    raspberry pi yi kullanırsında özellikleri normal bir pcye göre düşük ama kullanabilirsin ssh server açıp putty ile uzaktanda bağlanabilirsn

9. dsaydam

dsaydam New Member

Ödül Puanları:
    0
    Kali arm sürümünü kurabilirsin. Ben kurulumunu yapmıştım. Zaten penetrasyon için kullanılan hiç bir program yüklü gelmiyor shark haricinde. Hepsini kendin kuruyorsun. Oldukça yavaş çalışıyor bilginiz olsun. Ben 7" lik bir ekran alcaktım vazgeçtim. Sadece film dışarda bir yere gittiğimde film izlemek için alıyorum. İçinde bir çok film olan usb mi takıyorum izliyorum. Bence hala yetersiz raspberry pi 3. Farklı şeylere yönelmelisin. Mesela bir sunucuya bağlayıp evindeki bilgisayarla raspberrye giriş yaparsın sunucudaki bilgileri çekebilirsin.

10. Aspe

Aspe New Member

Ödül Puanları:
    0
    Rasberry pi 3 almak gibi benimde bir niyetim var fakat son günlerde Orange Pi'yede merak saldım ram felan iki katı hayliyle daha rahat bir sistem sunuyor bizlere

Şahsen ev bilgisayarı yerine kali için rasbbery veya orange pi kullanmayı düşünüyorum hem sadece kali olacağı için sistemi fazla zorlamayacak hemde bir gün başına bir dert açarsan ben çok torda geziyorum :) bilgisayarın harddiski sökcem onu bunu şunu yok edicem yok virüs girdi yok bilmemne uğraşmazsın atar yenisini alırsın 150 tl harcamanın en güzel yolu:)

Bu Sayfayı Paylaş

Share