1. Duyuruyu Kapat

OpenCart'a Shell Sokma [Scorpiol Anlatıyor...]

'Web Güvenlik Açıkları' forumunda Scorpiol tarafından 7 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Scorpiol

Scorpiol New Member

Ödül Puanları:
    0
    Selamun Aleyküm Beyler 3 gün Önce Çekmiş Olduğum Bir Video'yu sizinle Paylaşmak İstedim.

2. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    28
    admin kısmına girme olayı basite kaçmış.konu yüzeysel anlatılmış muzikler güzel.Ondan sonra yaptıkların güzel.hakkını vermek gerek...

3. Scorpiol

Scorpiol New Member

Ödül Puanları:
    0
    Host Firmasının Sitesi de ordan çektim host firmasından şifreyi vs gösterseydim site veya paneli bozarlardı TR sitesi o birde

4. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    28
    sifreyi nasıl elde ettin onu göstermediğin sürece diğer yaptıkların göze batmaz onu demek istiyorum.Bu hosting firması varsayılan sifre mi koymuş.Ben böyle bi siteyi hacklemem eger öyle ise.Gerek yok ki.Ondan zevk alamazsın ki.

5. Scorpiol

Scorpiol New Member

Ödül Puanları:
    0
    Sv geçerek girdim o sv ye herkez hazır şeye konmak istiyor ben asıl kısım ı çektim nasıl bulunur onu da araştırsınlar şevki olan insan zaten sorar araştırır ister yapar ister yapmaz bu zaman a kadar yardım eden olmadı bana araştırarak öğrendim isteyen kendisi de araştırır ben iyilik yapıp video çektim izleyip izlememek öğrenip ogrenmemek kişinin kendisine bağlı

Bu Sayfayı Paylaş

Share