1. Duyuruyu Kapat

nvidia gtx680 driver nasıl kuruluyor ?

'Soru & Cevap' forumunda sireno52 tarafından 16 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. sireno52

sireno52 Member

selam arkadaşlar benim pc de 2 hard disk var 1. hardiskte oyun için windows7 var 2. hardiske kali linux u yükledim ben daha önce ubuntu kullandım kali linux u yeni başladım yani bir çok şeyin yabancısıyım :) şu an ekran kartının driverini kuramadım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim birde kalinin market kısmını yani ubuntu daki adıyla synaptic paket yöneticisini bulamadım onuda tarif edertseniz sevinirim güncellemeyi uc birimden yaptım ama menüde bulamadım menü üzerin de nasıl güncelleme oluyor onuda gösterir seniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

2. sireno52

sireno52 Member

anlayan birileri yokmu

3. r00ts4

r00ts4 Administrator Site Yetkilisi

Aleykum selam.
    KArdeşim 1.si konuyu yanlış yerde açmışsın.
    Driverlerin elindeyse gönder bana inceleyip kurulumunu anlatayım

4. sireno52

sireno52 Member

kusura bakmayın ben ana sayfa üzerinde donanım la ilgili bir bölüm bulamadım o yüzden bende buraya yazmak zorunda kaldım aslında donanım la ilgili bir bölüm açılsa altınada ekran kartları ses kartları tv kartları eternet kartları vs. vs. bölümler açılsa güzel olurdu varsada ben görmedim göz önünde bir bölüm olsa iyi olurdu :) bu arada soruma cevap gelmeyince bende kaliyi silmek zorunda kaldım onun yerine ubuntu 15.04 dü kurdum

5. r00ts4

r00ts4 Administrator Site Yetkilisi

Bayram üzeri yoğunlukları var ve ister istemez gozler den kaçıyor olabilir dediğiniz kısımlarda ise fikirlerinizi değerlendireceğim site hakkında başka istek veya eksik gordugunuz kısımları iletirseniz sevinirim.

6. sireno52

sireno52 Member

ben profösyenel biri değilim bende normal bir kullanıcıyım ama bu işlerle de uğraşan arkadaşım var yani site yapımıyla uğraşan arkadaşım var zor bir iş yani kodlarla uğraşmak ne diyeyim ALLAH sabır versin ama genede benim gözüme çarpan eksiklikleri söylüyeyim kişiye özel yani açtığım bir konuya konunun tarihi geçmiş olsa da sonradan rahatlıkla ulaşma imkanı da olsa iyi olurdu geçmiş konularım başlığı altında zira sonradan çıkan bir pc sorununa buraya tekrar girip konu açmaya gerek kalmadan eski açmış olduğum konuyu okuyarak tan sorunumu gideririm veya bu sorunu yaşayan arkadaşlara eski konumu açıp göndere bilirdim birde donanım bölmünün yanında yazılım bölmüde olursa güzel olur yani bu başlık altında uygulama yükleme kaldırma güvenlik vs. vs . bölümler olsa birde oyunlar olarak bölüm olsa mesela kali linux a steam nasıl yüklenir ama şunuda belirteyim video olayını çok güzel yapmışsınız güzel olmuş ellerinize sağlık ben eksik olan bazı şeyleri yazdım ama yanlış anlaşılma olmasın ben daha önce https://forum.ubuntu-tr.net/ siteye takılıyordum güzel bir site yapmışlar ben bu site de olanları görerekten yazdım bu site de olanlara benzer kkonulara burdada olursa güzel olur

Bu Sayfayı Paylaş

Share