1. Duyuruyu Kapat

NB da OffLine oynanabilecek AOE tarzı oyunlar ????

'Eğlence / Geyik / Mizah' forumunda TosunPASA tarafından 5 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. TosunPASA

TosunPASA Well-Known Member

merhaba
    linux kurduğum bir notebook um var ve ona az önce yeni güncellemesi gelmiş olan 0 A.D (Autumn 2017) haricinde kendim oynayabileceğim oyunlar arıyorum

özellikle offline olmasını pc ye karşı çarpışmak istiyorum

geçen ararken AOE 2 HD yi buldum... windows kısmını.. henüz deneme yapamadım linux de ama....

şimdi diğer topic de yazmıştım ama kimse bilmiyor sanırım cevap alamadım.. farklı şekilde sorayım

Age Of Emipires ın ONLINE diye bir oyunu var idi.. görsellik olarak oldukça hoşuma gitti.. 3D çizgifilm gibi bir oyun idi.. ve klasik bişiler topla üret savaş mantığı...
    bu şekilde oyun arıyorum kendime..

pek oyun oynayan biri değilim. Steam ile ve online olmak istemiyorum.

hatta mümkün ise bazı android oyunlarını da Linux de kurup çalıştırmak istiyorum... taban olarak birbirine çok benzeyen kurgusu var... misal... Rise of Berk diye bir oyun var.. onun apk sını kurup oyun oynamak ????

burası her ne kadar bir Network güvenliği ve açıkları üzerine olmuş olsa bile herkesin 24 saat crack & hack yaptığını sanmıyorum :)

paylaşımlarınısı tam isim ... mümkün ise sizin oynadığınız ana ait ekran görüntüsü ile link şeklinde olursa herkes için faydalı olur

sevmesem bile offline oynanabilen görselliği yüksek diğer oyunları da başka arkadaşlara faydası olması için paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş

Share