1. Duyuruyu Kapat

KIZ ARKADAŞIMI TAKİP ETME

'Soru & Cevap' forumunda LamerMan01 tarafından 14 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. LamerMan01

LamerMan01 Active Member

Merhaba sayın üyeler

benim bir ricam var elimde hdd ye kurulu kali linux 2017.1 var
    ben kız arkadaşımdan şüpheleneiyorum kullandığı telefon j7 prime (rootsuz isterseniz rootlarım)
    instagram ve whatsapp inceleyeceğim onun için ne yapmalıyım instgram şifresini nasıl öğrenebilirim
    onun telefonunu böyle 1 2 günlügüne alaçagım nasıl o telefonu takipe alabilirim ? ona telefonu vereceğim
    bende ara sıra acıp kimle ne yazıyor nereye yazıyor instgram şifresini nasıl alabilirim bir rica etsem
    yardım edermisiniz ? bu yaptıklarımı o bilmeyecek ? varsa video süper olur ? anlatabildim mi bilmiyorum
    umarım anlamışsınız. kısacası onun telefona virüs koyarak '' TELEFONU TAKİPE ALMA, WP VE INSTAGRAM TAKİPE ALMA '' Telefonu 1 2 günlüğüne alacağım

2. ehmed313

ehmed313 New Member

Mobil rat hazırlayıp kurbbanın telefonuna yüklemen gerekli apk uygulaması gibi orda kalması gerekli anlık olarak izleye bilmen için

3. LamerMan01

LamerMan01 Active Member

Nasıl yapacağım hocam. Birde instagram şifresini ögrenebillirmiyim öyle ? Telefonunu rootlasam ?

4. poyrazkaan

poyrazkaan Well-Known Member

telefondaki instegramı sil backdoor oluştur instegramın içine backdooru göm daha sonra isteğini yaparsın hemde birşey anlayamaz

5. poyrazkaan

6. LamerMan01

LamerMan01 Active Member

EYW KRALSIN. (telefon rootlu olması lazım herhalde hallederim) şüpheleniyorum kardeş kizdan gönlu baska birindeyse gitsin ona. Son olarak hacım kiz arkadaşim zamaninda face kurmus 1.2 tane şifresini unutmus e posta falan herşeyi unutmuş ama hesap acık erişim saglıyor nasil kapatiriz,? Resimleri falan var her seyi silecegiz ?

poyrazkaan bunu beğendi.
  7. poyrazkaan

facebookda bu hesap başkasına aittir diye şikayet edebilirsiniz yada telefon numarsı doğrulaması yapmışsa oradanda kurtarabilirsiniz

8. DİNARLI

DİNARLI Member

Güven Ruh gibidir çıktıgı bedene geri dönmez, sen de sevgiline güvenmiyorsan baştan bırak kardeşim yoksa sen acı çekersin.

9. RichWarrior

RichWarrior Albay

Web Sitesi:
    Kusura bakmayın ama burası kali linux sorun bölümü yani burada kali ile ilgili sorunlar ve yenilikler paylaşılıyor sen gelmişsin kız arkadaşıma güvenmiyorum güzel arkadaşım bu işler güven meselesi kız sana zaten aşıksa emin ol güvenini kazanır. Biz burada siber güvenlik ve savunma üzerine etik hacker diye tabir edilen işler üzerine uğraşırken sen gelmişsin burada kızın telefonuna sızmayı planlıyorsun yukarıdaki arkadaşlarda kurbana rat yedir yazmış sizleri kınıyorum

poyrazkaan bunu beğendi.
  10. LamerMan01

LamerMan01 Active Member

Anlıyorum kardeş ama ben burada linyyx veya herhangi bir soru soramm nedeni ne "ingilizcem var ne kod yazmasini biliyorum ne de programlama biliyorun " bunlari bilmeden işe kalkışılmaz diye düşünüyorum. K.bakma

11. poyrazkaan

doğru söylüyorsun öyle yazmamalıydım kusura bakmayın

12. Mrs_Bozkurt

Mrs_Bozkurt Member

Avast indir. Googleden kaldırmadığın sürece telefonda da görünmüyor. Komutlarla telefon sanki elindeymiş gibi kumanda edebilecek, mesajlarını okuyabilecek ve son aramalarını görebileceksin. Tabi önce internetten Avast'ın kurulumunu öğrenmelisin, zaten basit :))

13. LamerMan01

LamerMan01 Active Member

Avast virus programı ne alakası var ?

14. tekroot

tekroot Well-Known Member

Meslek:
    programlama teknik yazılım bilgisayar elektronik
  15. LamerMan01

LamerMan01 Active Member

16. Mustazaf

Mustazaf Member

17. LamerMan01

LamerMan01 Active Member

kaç hafta önce acdım kardeş elinden geldigince millet cevap veriyor ben kali yi diskede sanal makinayada kuramadım :'(

18. Mrs_Bozkurt

Mrs_Bozkurt Member

19. LamerMan01

LamerMan01 Active Member

hocam bunu hallettimde peki instagrama girerken id şifre giriyor ya bana o şifreyi verecek mi ? her şeyi hallettimde instagramına girmem lazım ? ve 2. olarak ben kali linuxa giriyorum wlan1 ile adaptör aldım nete giriyorum ''ifconfig'' yazıyorum wlan1 de IP gelmiyor yok ? ne yapacagım ? port sadece modemden acsam yeterli mi ? 4444 acsam önrk LHOST 192.168.1.XX LPORT 4444 yazasam modemdende 44444 port acsam olur mu ?

Bu Sayfayı Paylaş

Share