1.                                                

Kali Linux wifi adaptörü

'Ağ araçları' forumunda Blackjack55 tarafından 23 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. Blackjack55

Blackjack55 New Member

Ödül Puanları:
    1

Öncelikle herkese merhabalar buraya daha yeni üye oldum eğer konu yeri yanlış ise affola ben bilgisayarımı tamir ettireceğim ama ben wifi kartını laptoptan sökünce kayboldu bunun sonucunda ise yeni bir usb wirelles almam lazım 3 tane 1-) Evde Kullanım için 2-) Herkese Açık Alanlarda kullanım 3-) Özel amaçlarım için yardımlarınızı bekliyorum.

2. TosunPASA

TosunPASA Active Member

Ödül Puanları:
    28
    dostum
    adabtör işi kolay.. piyasada oldukça fazla laternatif var.

sorun senin o adaptör ile ne yapmak ve ne kadar bir performans almak ile ilgili

örneğin.. birçok usb adaptör 3dbi ancak avr... usb boyutundaki minikler de dbi varmı emin değilim. kendileri oldukça minik zaten. dolayısı ile uzun çıkıntısı yani anteni lan ile usb olup bellek boyutundakiler aynı değil. hem cebinde taşımak hemde notebook da ise... şahsi tavsiyem tamircinin birinden uygun dahili wifi alman uygun olur

veya usb flash gibi farklı amaçlar ve mobil olmasını istiyorsan 300mb lik bir tane alabilirsin. hepsiburada gibi sitelerde yorum sayısına göre sıralayıp kişilerin tecrübeleri ve googla arama yaparak yorumları. youtube de o cihaz hakkında arama yaparak görsel paylaşımları incelemen....

MrX bunu beğendi.
  3. tekroot

tekroot Active Member

Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    programlama teknik yazılım bilgisayar elektronik
    merhaba bu wifide kullanabilirsin asagidaki gibi olani kullanin iyi calismalar

TP-LINK TL-WN722N 150Mbps Usb Wifi Adaptör V1.1 Atheros AR9271

MrX bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Share