1. Duyuruyu Kapat

kali linux 3 yardım

'Kali Linux Sürümleri' forumunda kayrahan tarafından 22 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. MenIn

MenIn Albay

Ödül Puanları:
    16
    Maşallah:D

2. kayrahan

kayrahan New Member

Ödül Puanları:
    1
    pin denemesi yapıyor misal %20 ye geldi atıyorum %20 de 4 ile baslayan pinleri deniyor ve pin de 4 ile baslıyor
    direk orada bitiyormu yoksa %100 olup tüm denemelerden sonramı sonucu vriyor ?

3. MenIn

MenIn Albay

Ödül Puanları:
    16
    Özür dilerim. pek bi fikrim yok. Denemem gerek:)

4. kayrahan

kayrahan New Member

Ödül Puanları:
    1
    Estağfirullah. İnşallah Düşündüğüm gibidir. :)

5. kayrahan

kayrahan New Member

Ödül Puanları:
    1
    bende Durumu burada adım adım paylasıyormus gibi oluyorum ama nedense birde %90 a çıktıanlamadım gitti :D kesin bulamayacak :D

6. BdrnOnr

BdrnOnr New Member

Ödül Puanları:
    0
    Sa Arkadaşlar Ben Kali Linuxta Yeniyim. İzlediğim hack videolarında apt-get install var fakat ben deneyince error alıyorum fleapad /etc/apt/sources.list //// gereken kodlar olmasına ragmen hala install yapamıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım.....

7. DUMBAS

DUMBAS Yarbay

Ödül Puanları:
    16
    Hangi sürüm

8. uzay501

uzay501 New Member

Ödül Puanları:
    0
    Cvp: kali linux 3 yardım

Linset olabilir  mi bahsettiğiniz? Yöntemin adı da Evil Twin Attack.
    [hr]
    Her 1 dakikada bir pin denemesi çok üzün sürebilir. Wps pini hacklemek zor oluyor bence fakat önce Evil Twin işe yaramazsa da hashcat ile brute force( yapmayı ben de tam bilmiyorum açtığım konuya hala cevap bekliyorum) deneyebilirsin. 
    Evil Twin(Linset) mantığı: Hedef ağla önce handshake yapıyoruz sonra aynı isimde sahte bir ağ oluşturuyoruz kurbanın asıl ağı da gizleniyor. Kişi bizim sahte ağa bağlanıyor ve tarayıcıda şifresini girmesini isteyen bir ekran geliyor girerse iş tamam girmezse olmuyor. Ben birinde 3 buçuk saat bekledim girmedi. Sonra tarayıcıda çıkan sayfayı dosyasının ilgili kısımlarını  değiştirerek türkçelerştirdim. Diğer denememde şifre elimdeydi. Türkçe arayüz işe yarıyor yani. :)  (Bu arada yapması çok kolay sadece 1 ve 2 lere enterlayarak yapılıyor. )

Hashcat mantığı: Bilgisayarın ekran kartını kullanarak işlemcinin deneyebileceğinden kata kat fazla şifre deneyerek parolaları kırmak.

Bu Sayfayı Paylaş