1. Duyuruyu Kapat

Instagram brute force [ 1000 parola / 1.5 dakika ]

'Tools' forumunda Echoes tarafından 11 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. tababa86

tababa86 Albay

Burası forum
    afedersin dalga mı geçiyon...engin%d%d%d demişsin yani buralara tamsayı yazacak engin kısmı önemli degil mi ?1 den 1000 kadar sayıları deniyor gören anlar bunu .bende sana 1 den 1000 kadar sayıları ekrana yazdıran programı göstereyim nasıl hızlı oldugunu görürsün işlemcin bu arada iyi neyse..neyi etkili bu aracın...

2. Echoes

Echoes Well-Known Member

Sizin bana konuştuğunuz şekilde konuşayım. Sen de diyorsun 1 den 1000'e kadar sayıları deniyor. Benim amacım 1000 adet parola denettirdiğini göstermek değil mi zaten?
    İstersen sen memnun ol diye rockyou listinden en baştaki 1000 parolayı çekeyim en sonuncusunu parolam yaptırayım denemeye alayım. Anladın mı?

3. Echoes

Echoes Well-Known Member

Sizin bana konuştuğunuz şekilde konuşayım. Sen de diyorsun 1 den 1000'e kadar sayıları deniyor. Benim amacım 1000 adet parola denettirdiğini göstermek değil mi zaten?
    İstersen sen memnun ol diye rockyou listinden en baştaki 1000 parolayı çekeyim en sonuncusunu parolam yaptırayım denemeye alayım. Anladın mı?
    hatta bak özet geçeyim. Elinde 1000 satırlık wordlist olsun, onu deniyor olsun, anladın mı?

4. r00ter

r00ter Well-Known Member

Web Sitesi:
    Echoes bu kadar tartismaktansa github'a projeni at :D Bitsin bu mevzu

5. Echoes

Echoes Well-Known Member

Tartışmayi açıp duran ben değilim, eminim hayatında 2 satır kod yazamayan insanlar saçma sapan beni eleştiriyor. Boş konuşmalara gelemiyorum.

6. tababa86

tababa86 Albay

sence senden tool alacak kişiler öyle değil mi?kod bilen adam almaz ki senden zaten :) bırak bu işleri hacı .hadi diyelim kodu sattın bu para sence helal mi öyle düşün kodu paylaş altına donate de yardım etsinler sana.Hack team den biri de yapmış dogum tarihi gir diyor isim falan sonra dogum tarihi ile ismini sifre olarak yazmış mı diye kontrol ediyor...Kaba kuvvet saldırılarında eğer sifre 6 rakamdan fazla ise kaliteli gpu gerektirir...neyse Eğer ki o kadar güveniyorsun yeteneğine kendini göster illa biri seni kapar...Ben olsam iyice kendimi geliştirir kodu paylaşırım ama kaliteli olanları paylaşma söyliyim..Bu arada piyasada ki çogu programlama dilini okuyup incelemişimdir bende senin gibi aradayım şuanda bloodborne oyunundaki gibi ne zaman vazgeçmeyi kabul etmezsem o zaman gel uğra bana kod bilgisinde..

7. tababa86

tababa86 Albay

ben mantıgını anladım hacı enginxxx engin kısmını tekrar bulmadan direk 3 haneye odaklanıyor bu da hızlı tarama saglar.Fakat bu tahmin olayı sıkıntılı yine xengin!xx kısmında buluyorsa tamamdır derim yani sen engin yazacan fakat ! işareti ne olacak...bir de kullanıcıdan biraz ipucu elinde olmalı ki dogru tahmin edesin...

8. Echoes

Echoes Well-Known Member

Usta sen hala engin123 de kaldin. Kisiye ozel wordlist olusturup saldiracaksin. engin123 engin124 diye gitmeyecek. Sen sanirim sadece basit sifreleri deniyor saniyorsun. Fakat elinde wordlist varsa nasil kablosuz ag kiriyorsak bunda da ayni olay. Yoksa sen mi farkli konusuyorsun anlamiyorum..

9. versen5656

versen5656 Member

Script paylasirmisin acaba

Bu Sayfayı Paylaş

Share