1.                        

Dec talepleri

'Tersine Mühendislik' forumunda TosunPASA tarafından 8 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. TosunPASA

TosunPASA Member

Ödül Puanları:
    18
    Merhaba Arkadaşlar,
    elinizde bir liste var bunun çözümünü istiyorsunuz..
    bunu sizin için yapabilirim ama şartlarım var maalesef..

a) düzenlenmemiş listeleri alıp düzenleyemem...
    gelecek dosyalar
    user:pass
    veya
    user:pass:salt gibi formatlarda olması lazım ki işlem yapabileyim.. tutup kendim text düzenlemesi yapamam

b) dosyları free hostlara upload edip bana linkleri pm den gönderip konuya da pm ile gönderdim gibi ekleme yaparsınız ki haberim olsun.. bazen hafta sonları girmiyorum foruma...

c) lütfen ne benden neden diğer paylaşım yapan arkadaşlardan anlık iş-sonuç beklemeyin. sonuçda herkesin bir iş - okul - aile vede kişisel hayatı var ....... sizin sorunlarınıza bir şekilde yardım edilecektir ama burda 7/24 mesai ücretli bir iş değil yaptığımız.. sizden bunun için ücret bile alıyor olsak makinaların bile dinlenme bakım süreleri var ona göre beklemeniz lazım...
    Birçok konu altına arkadaşlar flood/bump yapıyor..
    kimse yokmu.. niye yardım etmiyorsunuz gibi kelimeler ile... kusura bakmayın herkes önce kendine saygı göstersin.

d) verdiğiniz hash dosyası mutlaka çözülecek diye bir kaide yok.. ben haftalarca 2 satırlık 2 admin şifresini çözemedim ve vazgeçtim.. dolayısı ile verdiğiniz hash lar mutlaka çözülebilir diye bir kaide yok...
    göndereceğiniz hast tipleri des olursa genel itibari ile çok kısa sürede çözülebilen tiplerdendir.. sonra md5 gelir ama karakter uzadıkça ve kaynak dil değiştikçe maalesef bu iş hem uzar hem de imkansızlaşır...

ve dosya içinde 100 adet hash ın bazen 1 tanesi bazen de 100 ü çözülebilir.. veya hiçççççç...
    neden bu kadar diye soru sormayacak arkadaşlar iletişime geçsin lütfen..

e) wifi hash-larını çözmüyorum.. bir db den export olarak alınmış hash ları için dec işlemi yapabilirim..

Kazancım nedir ?
    çok basit..
    john programımın pot dosyasını büyütmek ve geliştirmek istiyorum. dolayısı ile de alternatif dosya tipleri ile ancak bunu yapabilirim..

başarılar

Bu Sayfayı Paylaş

Share