1. Duyuruyu Kapat

Dark range max duo power adaptör linux sorunu

'Ağ araçları' forumunda nondrew tarafından 5 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. nondrew

nondrew New Member

merhaba arkadaşlar foruma yeni kaltıldım ve sormak istediğim bir sorun var ben yazmış olduğum adapdörü ynei aldım kendı windowsumda driver kurmadan bile sorunsuz calıstı fakat linuxuma bağladığımda adaptörü gördü hatta wifi bölümüde açıldı fakat no networks sorunum var yani ağları göremiyorum bir kaç bir şey denemiştim ağları görmüştü fakat bağlandıktan sonra kopuyordu yine

[email protected]:~# airmon-ng

PHY Interface Driver Chipset

phy0 wlan0 rt2800usb Ralink Technology, Corp. RT5372

adaptör var ve görüyor fakat kullanamıyorum driverlarını ındırdım lakin kurmayı bulamadım terminldennasıl kuracağımı bilmiyorum bz2 türü dosya zaten dosyayı indirip içeriğine bakabilirmisiniz nasıl yapmalıyım http://s8.dosya.tc/server5/6yh6fg/DPO_RT5572_LinuxSTA_2.6.1.3_20121022.rar.html
    readme kısmında komutlar var fakat terminalde yazdıgımda olmuyor ve nereye yazmam gerektiğinide bilmiyorum

ürünü merak edenler reklam yapmıyorum bu ürün : http://www.hepsiburada.com/dark-ran...or-win10-destekli-dk-nt-wdn300hp2a-p-BD100767

lütfen yardımcı olursanız sevinirim :)

2. nondrew

nondrew New Member

güncel

3. tekroot

tekroot Well-Known Member

Meslek:
    programlama teknik yazılım bilgisayar elektronik
    arkadas ilk once guncel bir surum icin pc guncelliyeceksin sen virtualboxmu sanalmi kurdun pcde linuxu yoksa drektmi nereye ne yaptin bilinmeyene yorum yapmayalim hem soru soruluyor hemde biz size soru soruyoruz ne kullaniyorsunu hangi dizine kurulmus kali onu detayli anlat ki bizde detaya girelim

4. nondrew

nondrew New Member

virtul box a kuruldu son sürüm hatta son ularak bende güncellemeleri yine yüklmedim ayriyetten adaptör aldım fakat adaptörü şuan sorununu çözdüm gibi ağları falan görüyor bağlanıyor fakat 2 saniye sonra kendini ağdan tekrar atıyor onu anlayamadım

Bu Sayfayı Paylaş

Share