1.                                                

BloodBorne Oynadığım Oyundan Bir Kesit

'Eğlence / Geyik / Mizah' forumunda tababa86 tarafından 5 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    43

Tam çözümünü yani oyunu tam bitirdikten sonra tekrar anlaşma yapıp yeni oyuna başladım.Oynayanlar anlar oyunun başında bir sözleşme yapılıyor ve bir klinikte oyuna başlıyoruz.Neyse 1. oyunda tam bitirdikten sonra bende oyunun içindeki canavalardan birine dönüşüyordum(kabus hususundaki yılan gibi yaratıklara).Ben de sinirlendim tekrar oynadım.neyse oynadıgım oyun bir kesit alıyor.Normalde çogu oyuncu testere veya balta secer ben ludwig kılıcını secip geliştirdim.İlk başlarda korkarak öldürdüğüm canavarları veya cesaret edemediklerimi 2 en fazla 3 vuruşta öldürdüm.Bu videoda boss dövüşleri yok fakat boss dövüşleri de zaten üst level oluyor...neyse video aşagıda paylaştım...Burada ludwig holy blade =ludwig'in kutsal kılıcı demek...iyi seyirler :)

Son düzenleme: 11 Ocak 2017
    MacTavish bunu beğendi.
  2. RichWarrior

RichWarrior Albay

Ödül Puanları:
    28
    Web Sitesi:
    Bu linux tabanlı mı buraya falan neden yazdığını anlamadım açıkcası ?

3. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    43
    Mizah eğlence olsun diye paylaştım.linux tabanlı değil.ps4 de oynanıyor.gecen yılın en iyi oyunlarından.Sorun var mı?

4. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    43
    Bu oyun hakkında yorumlarda hep zor diye yorum atmışlar.bende aslında ludwig kılıcı ile nasıl kolay oynanabilecegini gösterdim.Aslında Hacking olayı da böyledir.Hep meşakatlidir yol öyle gözükür bu oyundada ilk başlarda hep ölüyon ve artık vazgecmek istiyorsun ya ben yapamayacagım diyorsun.Cogu bu oyunu alıp geri satmıştır çünkü gercekten öyle bir noktaya geliyon sinirleniyon yapamayacam diyon ama vazgecmiyon vazgecmiyorsan aslında sende hacker sabrı var demektir.Ludwig'in kılıcı da hacker aracı tools..Olayın mizahı bu.:D bu oyunu oynayan ne demek istediğimi daha iyi bilir.gercekten zor bir oyundur...

Bu Sayfayı Paylaş

Share