1.                                                

Aynı ağdaki bilgisayarlarda yetkili olmak.

'Beyin Fırtınası' forumunda Al-Farabi tarafından 31 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Al-Farabi

Al-Farabi Albay

Ödül Puanları:
    63

Ağa bağlı olan pc lerin anlık bilgileri yani sniffleme yöntemi değilde raporlama için keylogger veya trojan yerleştirmek istiyorum.Veya bunlar dışında da bildiğiniz bir yöntem varsa tartışalım istedim.Yani sistemde yetkim olsun bilgi ve yönetim bana ait olsun.
    Ayrıca güvenliği sağlamak amacıyla yani izimizi kaybetmek,degistirmek nasıl mümkün olabilir?
    Fikirleriniz, önerileriniz neler ?

2. MrX

MrX Active Member

Ödül Puanları:
    28
    armitage ile aynı ağdaki telefonları bilgisiyarları exploit ederek kamerasına kadar herşeyine girersin :)

3. crysis34

crysis34 New Member

Ödül Puanları:
    0
    ama nasıl :)

4. BadBoy10

BadBoy10 New Member

Ödül Puanları:
    0
    Bay Pipo Arkadaşın YouTube Kanalına Bak Orda Aynı Ağdaki kişi Birşey İndirirse sen ona backdoor enjekte Edebilir vede Pc Ye Erişim Hakkın olur.

5. MacTavish

MacTavish Moderator

Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Web Sitesi:
    Sistemde Yetkili Olmak Fazlasıyla Önemli Mesela Logları Silmekte,Hedef Sisteme Upload/Download Yapmakta,Bazı Scriptleri Çalıştırmak gibi İşlemleri Yapmak İçin Sistemde Yetkili Olmak Gerekir. Aksi Taktirde Sıkıntı Yaşayabilirsin.Yetki Almak İçin Bir Çok Yöntem ve Script Bulunuyor. Mesela "getsystem" ile Sistemde Yetkini Yükselte Bilirsin Ancak Bu Sadece Bi Script Her Zaman İş Görmeyebilir.Bide Sistemde Yetkili Bir Procses'e Bulaşarak Hem Procses'in Yetkisini Alıp Yetkili Olursun Hemde Görev Yöneticisinde Görünmez Olup Gizli Kalırsın Buda Bir Yöntem.. :) Bunları Nasıl Yaparım Dersen BAYPİPO'yu YAKINDAN TAKİP ET :)
    İyi Günler..
    Vesselam

Bu Sayfayı Paylaş

Share