1. Duyuruyu Kapat

Age of Empires Online ???

'Eğlence / Geyik / Mizah' forumunda TosunPASA tarafından 7 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. TosunPASA

TosunPASA Well-Known Member

Merhaba

bu oyunu oynamış olan arkadaşlar.. son durum hakkında bilgi verebilirler mi ?

misal şu şekilde bir düşüncem var...
    kendi vds i me kurup sadece belli bir grubun buradan bağlantı yaparak oyun oynamasını sağlamam mümkün mü nasıl ? ne gibi performans ister şartları vs vs ?

evdeki pc de son 1 yıldır denemedim ama.. aoe2 nin offline/portable versiyonu var.. yani disk de olduğu herhangi bir yerd eçalışıp oyun oynanan.. dolayısı ile de sürekli pc ye bağlı kalmak var.. online olursa cep den de girip bakabilirim..

şuan orcs vs knights oynuyorum cep ten... maalesef büyüme dönemine girdim. hiçbir savaşa girmiyorum. dolayısı ile de büyüme dönemleri çok uzun ve sadece kaynak toplamak için zaman harcandığı için.. bazen savaşa girmek istediğimde auto arama yaptırdığımda karşıma benden enaz 2 kat güçlüler geliyor.. manuel arama yaptığımda ise ya aşırı güçsüz yada çok çok aşırı güçlüler denk geliyor.. bu oyunu millet ya çok oynuyor yada bana sürekli bot lar geliyor

sonuç olarak aoe online ın son durumu ve kişiye özel durumu mevcut mudur ?

Bu Sayfayı Paylaş

Share