1. Duyuruyu Kapat

Advanced SystemCare Pro 11.0.3.186

'Windows Ailesi' forumunda #SoLoTurk tarafından 13 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. #SoLoTurk

#SoLoTurk Member

Advanced SystemCare Pro 11.0.3.186

Advanced SystemCare, windows için sistem hızlandırma, bakım ve onarım programıdır. Bilgisayarınızın daha verimli çalışabilmesi için sisteminizde taramalar yapar ve bu taramalar sonucu gereksiz olan, sisteme yük bindiren, kullanılmayan sistem dosyalarını ya da program ekleme kaldırmada kalan artıkları bilgisayarınızdan temizler, bu sayede bilgisayarınız eskiye oranla canavar gibi olur. Kullandığınız tarayıcıların da çerezlerini silebilen program Türkçe dahil olmak üzere bir çok dilde destek veriyor. Program içerisinde ayrıca işinize yarayacak 30'dan fazla faydalı araç bulunmaktadır.

Program içinde gelen yardımcı araçlar;
    • Gelişmiş program kaldırıcı (Programları bu araç ile kaldırın windows program kaldırma aracına göre daha iyidir)
    • Kayıt defteri temizleyici
    • Disk temizleyici
    • Dosya öğütücü
    • Mobil cihaz yönetim aracı
    • Akıllı ram
    • Başlangıç yöneticisi
    • internet güçlendirici
    • Kayıt defteri birleştirici
    • Akıllı birleştirici
    • Oyun güçlendirici
    • Silinen dosyaları kurtarabilme
    • Kısayol düzeltici
    • Disk doktoru
    • Windows düzeltici
    • Otomatik pc kapatıcı
    • Sistem bilgi aracı
    • Sistem deneticisi
    • Dosya şifreleme
    • Program devre bırakıcı
    • Klon dizin tarayabilme
    • Boş dizin tarayabilme
    • Disk gezgini
    • System care portable sürümü
    • Sürücü güçlendirme (Driver güncelleme)
    • Sistem gezgini
    • İşlem yöneticisi
    • Iobit kilit açıcı
    • Giriş sayfayı koruyucusu

Bu sıralamış olduğum özelliklerin tamamı programda mevcuttur. Ancak bazılarına tıkladığınız zaman bir kereye mahsus ek kurulum yapacaktır örnek olarak driver güncelleme veya klasör şifreleme programları gibi.

Not
    Programı kurarken antin, kuntin programları kurmanızı isteyebiliyor. Ondan ileri ileri demeden önce kurulumunuzu özelleştirin ki sonra nereden geldi bu programlar demeyin :)

Uyumlu İşletim Sistemleri
    Win10/Win8/Win7/Vista/XP

Advanced SystemCare Pro serial ve Türkçe kurulum metni ekli. Bizzati denediğim hosts dosyası ile engelleme yöntemi ile programın iflahını kesiyorsunuz yani patch, crack yapmadan serial ile full kullanım mümkün

Download;
    Kod:
    http://www103.zippyshare.com/v/LWyCO6iB/file.html

2. tababa86

tababa86 Albay

Şunu söyliyim warez tarzı sitelerden veya crackli modifiyeli programlara dikkat ediniz.Adam av aşan backdoor yerleştirmiş olabilir.Bu sitenin itibarı gün geçtikçe düşüyor maalesef.direk advanced system offical sitesinden bedava olanı indirin sonra sitelerden serial bulup yapıştırın olmuyorsa bırakın öyle kalsın.kaldı ki ccleaner ücretsiz sürümü ile de işinizi görürsünüz.başkası size shell açmasın :D

3. #SoLoTurk

#SoLoTurk Member

Punto küçük kalmış.

4. TosunPASA

TosunPASA Well-Known Member

@tababa86 gibi düşünüyorum
    piyasada birçok bilgisayar bakımı adı altında.. güvenli internet hızlandırıcı altında yazılım var.. geçmiş yıllarda bende yükledim... hızlanma olmadığı gibi sisteme sürekli birşeyler eklendiğini gördüm.. neys ekaldırayım dedim ve sildim kendi yazılımı ile.
    işte olaylar o andan sonra başlıyor.. internetiniz çalışıyor ise ne ala.. yavaşlığı önemli değil ama bu tür yazılımların ilk yaptıkları network eklenti ve ayarlarını bozması

en meşhur yazılım ccleaner olup bunun free versiyonunu ve çok eskisini kullanmayı tercih ediyorum.. özellikle disk temizleme ve register temizliği için.. haricinde bir yazılım yüklemeniz halinde taskman dan yükleme öncesi ve sonrasında aktif çalışanları kontrol edin ve var ise onların dizinlerine bakın.. size söylenen ile yüklenenleri kıyas edin.. birde bilgisayarınız da performans sorunu yaşadığınızda taskman dan cpu ve ram kullanımlarını kontrol edin.. eğer bir svchost.exe 100MB ı aşmış ise.. veya benzer isimde dosyalar aktif ise siz etemiz bir kurulum yolu gözükmüştür

5. karilinux

karilinux Well-Known Member

bi işe yaramayan program. sistemin yapısını bozuyor kurmayın şunu...

Bu Sayfayı Paylaş

Share