1. Duyuruyu Kapat

Üyelik Alımları Durdurulmuştur..!

'Duyurular' forumunda r00ts4 tarafından 3 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. r00ts4

r00ts4 Administrator Site Yetkilisi

Ödül Puanları:
    28
    Selamun aleykum

Arkadaşlar bir süreliğine üye alımları durdurulmuştur. Bundan sonra sadece onayladıklarımız kayıt işkemleri gerçekleşecektir..

2. Al-Farabi

Al-Farabi Albay

Ödül Puanları:
    48
    Patron eğer sorun olmaz ise nedenini açıklar mısınız ?

3. Al-Farabi

Al-Farabi Albay

Ödül Puanları:
    48
    Aleyküm Selam
    Kalıcı olarak referans sistemine mi döneceğiz şahsi fikrim böyle olursa daha güzel olacağı yönünde..

4. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    28
  5. Suspect

Suspect Yarbay

Ödül Puanları:
    0
    galiba bazı üyelerin sadece soru sorup ayrılması gibi nedenler olabilir diye düşünüyorum.

6. MrF

MrF Member

Ödül Puanları:
    8
    Referans sistemli bence iyi olur.

7. Bay Pipo

Bay Pipo Moderator

Ödül Puanları:
    18
    Aleykumselam
    Çok fazla çöp üye var bunları engellemek ve kadifiye üye sayısını arttırmak amacımız

8. vl23

vl23 New Member

Ödül Puanları:
    1
    :) Linux dünyasına yeni giren insanın birşey bilmemesi kadar doğal başka bişi var mı ? insanlarda bilmediği şeyleri öğrenmek için araştırma yaptığında bu foruma yöneliyor e tabi bilen birilerini arıyor , napsın yani bilmeden kafasından mı atsın :D , yönetimin kararıdır tabiki bişi diyemem ama bence insanların faydalandığı bir yeri bir anda kesmeyin derim.

Bu forumdan çok faydalandım yardım istediğimde konularımlada ilgilenildi ayrıca bunun içide teşekkür etmek isterim

9. Al-Farabi

Al-Farabi Albay

Ödül Puanları:
    48
    Buda bir bakış açısı ama biraz dar bakış neden ?
    Tamam insanalar linux alanında birşey bilmiyor olabilir foruma hiç göz attınız mı linux dışındaki alanalrıda keşfedersiniz.
    Yani bu insanlar hiç mi birşey bilmiyor yani ama hiç en az 2000 hiç birşeyi bilmeyen kullanıcı ilginç ddoğrusu nede olsa burada 3-5 çabalayan insan var onlar çalışsın onlar paylaşım yapsın geri kalanlar faydlansın bu hak mıdır ?
    Nerde forum kavramı nerde birlikte gelişim sorarım size !
    Bunun gibi en az 30 bakış açısı açıklarım size ama mobildeyim zaten herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor.
    Eğer önyargısız okursan haklılık payımız olduğunu anlarsınız.

10. vl23

vl23 New Member

Ödül Puanları:
    1
    Valla ben forumun linux dışındaki kısımlarına hiç bakmadım ,kendimden örnek vermek gerekirse işimle linuxun hiç alakası yok hobi olarak kendimi geliştirmek için uğraşıyorum dolayısıyla işi linux olanlardan elbette yardım isticem eder etmez ona kalmş, 3-5 kişi çalışsın diğerleri yesin mantığında değilm dediğim gibi acemi linux kullanıcılarına gerçekten faydalı bi forum , tartışmaya ortamınada sürüklensin istemem postum sadece fikrimi belirttim , saygılar..

11. MrX

MrX Member

Ödül Puanları:
    18
    Adam gelip uye oluyor ve sonra konu acip kendi sorununu cozuncede cekip gidiyor bos yere forumun uyesi fazla gozukuyor full yardim konusu doluyor forumu disardan merak edip gelen birisi sence ilk 10 konuda full yardim konusu gorse sence uye olup forum icin bilgi konusu acarmi ?

12. MrX

MrX Member

Ödül Puanları:
    18
    Forumda caba gosteren suanda zaten 3-5 kisi var digerleride onlar cabalaasin biz bilgi edinelim mantiginda ve 3-5 kisi calissin digerleri yesin mantigimda degilim demissinde foruma uye oldugun gunden beri kac tane bilgi konusu actin kac kisiye yararli oldun ha simdi dersinki bilgili degilim bilgi konusu acman icin illa bilgili olucaksin diye birsey yok bir programi tanitirsin en kotusunden havij mesela :)

13. Al-Farabi

Al-Farabi Albay

Ödül Puanları:
    48
    Tartışalım vede uzlaşalım.
    Yanii X Haklı Dostum sen forumu kullandıysan en azından bir borçluluk hissetmiyor musun yani kimse karşılık beklemiyor ama gelişssin istemiyor musun cani gönülden söyle.
    Sizlerden isteğimiz herşey olabilir hatta bilgisayar dahi olmak zorunda değil mümkünse çeviri,özgün yazılar paylaşımlar veyahut düzenlemeler çok mu şey istiyoruz ?

14. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    28
    Bu kadar katı kurallara gerek yok.Paylaşmak isteyen paylaşır zorlamayalım bence.Sıfırdan başlayan kişi kolay kolay bilgi taslayamaz.Suan beklentiniz nedir?Bu insanlar faydalanmasın mı?sizin düşünceniz gulen cemaati gibi oldu.Burası dersane degil artık dersanecilik öldü kimseyi teog lys ye hazırlamıyoruz.Belli ki bir sıkıntı var tam anlayamadım.eger düsündügüm seyse bende giderim.düzgün bir sekilde sorunu belirtin ki anlayalim.Birine 6 ay zaman verin ki ögrensin sonra bir seyler kapinca anlatacaktır heralde...

15. MrX

MrX Member

Ödül Puanları:
    18
    Dostum evet sende haklisin ama birseyler paylasmasi icin ille bilgili olucak dite birsey yokki eger ingilizcesi biraz iyi ise bir ceviri yapar eger bir programi iyi biliyorsa vmware gibi onu tanitir evet zorlamayalim fazla ama suanda gelen uyeler kendi isini gorup gidiyor :)

16. Bay Pipo

Bay Pipo Moderator

Ödül Puanları:
    18
    Şu an forumdaki konular zaten yeni başlayanı bırakın üst seviye kali Linux kullanıcılarına bile yeter. Emınım çoğu insan forumdaki konulara bakmadan yardım konusu açıyor. Bu tür ASALAKLAR yalnızca forumda değil tüm hayatta eminim çok insanı deli ediyordur.

17. tababa86

tababa86 Albay

Ödül Puanları:
    28
    Beleşçiligi bende sevmiyorum fakat kabuğuna cekilirsen o zaman iyileri kaybetme riski var.adam acemidir fakat gelecek vaadedebilir teog gore gitsen matematigi olcut alsan ulkede iyi ogrenci yok dersin.demek ki sıkmamak gerek hacker olmak icin en az 5 seneyi goze almalilar bir dili ogrenmek en az bir sene gerektirir.dusun python iyi bilicem desen deneyim varsa bile sana 3 seneye patlar...eger sacma sapan seyler icin gelenler olursa belki dusunulur...

18. MrX

MrX Member

Ödül Puanları:
    18
    Evet sende haklisin iyileri kaybetme riskin var fakat boylede cogu insanin giresi gelmiyor full yardim konusu oldugu icin pipo nunda dedigi gibi zaten foruma baksalar cozumu bulacaklar ama onlar direk yardim konusu aciyor ve dostum sende biliyosunki bilgi konularini yardim konulari bastiriyor yani bilgi konusu ilk onda en fazla 2-3 saat gozukuyor sonra yardim konulari uste geciyor buda uyelerin guncel bilgi konularini gormesine engel oluyor :) birde pythonu ogrenmek istersen 3 yil degil en fazla 3 ay da ogrenebilirsin tabi bizim gibiler ogrenebilir 3 ayda cunku gercekten ister ve hergun ugrasir :) eger gercekten istemesse ve hergun ugrssmassa 3 yilda hatta 3 yilida gecebilir :)

19. debian777

debian777 Member

Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim gelen 10 üyenin 20 si araştırma zahmetinde bulunmuyor. Ona ne diyeceksin :)

20. debian777

debian777 Member

Ödül Puanları:
    18
    Hocam tamamen sıkıntı o. Ben video çekiyorum hata çözümü. Adam yardım konusu açıyor. Baksa foruma görecek.

Bu Sayfayı Paylaş

Share